Готовые ответы по школьным предметам
58 просмотров
Текст-міркування: «Для чого існують бібліотеки?»
от в категории Українська мова | 58 просмотров

4 Ответы

0 интересует 0 не интересует

Чудовий витвір розуму та рук людини — книга. Книга зіграла і продовжує грати основну роль в розвитку нашої цивілізації, оскільки без неї неможливо уявити життя сучасної людини. Таким чином, роль бібліотек не можна недооцінювати, бо велетенська, накопичена за віки бібліотека - це надійна пам'ять людства, де зафіксовані його звершення і мрії, прозріння і помилки. Ця бібліотека створювалася на камені і металі, глиняних табличках і дерев'яних дощечках, свитах папірусу і пергаментних кодексах, пальмовому листі  і бересті, шовку і папері - мінявся матеріал і спосіб виготовлення, але незмінним залишалося її призначення: служити збереженню і передачі знання, досвіду, художніх цінностей.
       Отже, бібліотеки важливі для суспільства тому, що вони забезпечують усім громадянам доступом до знання і культури. У всьому світі бібліотеки є першим притулком для користувачів інформації, доступним для усіх верств населення. Вже багато сучасних бібліотек оснащено комп’ютеризованими системами  пошуку, які доступні для всіх читачів.    
         
Ось чому потрібно частіше приходити в храм книги - бібліотеку, і там нам знову відкриється прекрасний і чудовий світ!

от
0 интересует 0 не интересует
Бібліотеки існують з давніх-давен. На мою думку і для сучасних людей вони також важливі.

В перекладі з грецької "бібліо"- книга, "тека"- сховище , отже бібліотека це те місце,де займаються збором, зберіганням і росповсюдженням книг. Я вважаю що бібліотеки це зручно.

По-перше, якщо тобі необхідна будь яка інформація, то це те місце, де ти знайдеш

все, що тебе цікавить. По-друге, якщо немає можливості або бажання зберігати вдома купи книг, то в пригоді також стане бібліотека. По-третє є можливість не витрачати зайві кошти на купівлю книг.

Якщо книга - джерело знань, то бібліотека - скарбничка знань. Це моя думка.
от
0 интересует 0 не интересует

Вважаю, що бібліотеки існують, щоб давати знання, духовно збагачувати художнім словом кожного з нас.

  По-перше, у книгозбірнях багато наукової літератури. Вона охоплює різну тематику. Завжди можна почерпнути нові знання. По-друге, бібліотеки – це великий фонд художніх книг – духовних перлин різних народів. Вони вчать бачити красу, розрізняти добро і зло, достойно жити, бути духовно багатими людьми. По-третє, бібліотеки – чудові осередки дозвілля. Там часто проводяться цікаві літературні заходи. По-четверте, дозволяють долучитися до читання книжок різним верствам населення. Хто не в змозі купити книгу, може читати бібліотечний примірник.

   Отже, бібліотеки існують для того, щоб люди читали книжки.

от
0 интересует 0 не интересует

Бібліотека — це таке місце, де є багато книг, які можна взяти почитати. Книги беруть, читають, а потім повертають до бібліотеки, щоб інші теж могли прочитати ці книги. Я вважаю, що бібліотеки існують для того, щоб усі могли читати стільки книг, скільки хочуть. Також, якщо тобі раптово потрібна якась книга, її складно знайти швидко, а в бібліотеці вона є. Якщо хочеш почитати якусь стару книгу, її теж складно буде знайти в магазині - тільки в бібліотеці. Тому бібліотеки дуже важливі для людей: вони дають нам змогу читати багато різних книг. Тому треба акуратно читати книги, щоб вони щоб прослужили довше.

от

Похожие вопросы

1,696 вопросов
11,836 ответов
42,968 пользователей